Information
Search

Інформація про доставку

Самовивіз
Ви можете самостійно забрати своє замовлення в нашому магазині за адресою, що вказана на сторінці Контакти, попередньо узгодивши дату та час.
Замовлення на непідконтрольні Україні території не відправляються. Приносимо свої вибачення!

Доставка по Україні перевізником
У Вас є можливість вибрати доставку будь-яким перевізником із переліку або самостійно запропонувати зручного для Вас перевізника. Ви сплачуєте за доставку згідно з тарифами перевізника, які можна дізнатися на сайтах перевізників. Зверніть увагу, що не всі перевізники надають послугу післяплати.

Нова Пошта - http://www.novaposhta.ua
Автолюкс - http://www.autolux.ua
Делівері - http://www.delivery-auto.com.ua
ІнТайм - http://www.intime.ua

Після відправки замовлення клієнту повідомляють на e-mail і по телефону номер товарно-транспортної накладної (декларації) і орієнтовну дату прибуття. Для отримання посилки необхідно мати з собою паспорт (якщо клієнт отримує посилку особисто) або довіреність (якщо Ви представляєте інтереси одержувача). При замовленні насіння поштою в інтернет-магазині з України, на поштове відділення клієнта приходить посилка з замовленням. Працівники пошти/транспортної компанії повинні направити йому оповіщення і/або SMS-повідомлення про отримання посилки, тому потрібно стежити за своєю поштовою скринькою. Дуже часто повідомлення губляться, тому виходячи з орієнтовної дати прибуття посилки, поцікавтеся на пошті про посилку самостійно. Її необхідно отримати протягом 5 днів з дня прибуття, після чого посилка повертається назад в інтернет-магазин.

Якщо клієнт вчасно не забирає зі свого поштового відділення посилку, інтернет-магазин Green Ukraine не несе відповідальність за його бездіяльність або бездіяльність працівників поштового відділення і повторно посилку не висилає. Такі клієнти заносяться в чорний список і з цього моменту можуть отримувати товар тільки після повної передоплати. Це відноситься і до доставки насіння післяплатою компанією «Нова пошта».

Хіт продажів