Information
Search

MULTICHLOR-ЗНИЩУЄ ВОДОРОСТЛІ ТА ДЕЗІНФІКУЄ ВОДУ БАСЕЙНУ, 1 КГ (50 Х 20 ГР)

Виробник: TARGET
Модель: DMI202AX
323 грн

  • Наявність: Є в наявності

Вага - 1 кг
Упаковка - банка
Кількість в упаковці - 50 шт.

Хімпрепарати для отримання чистої і якісної води необхідні будь-якому сучасному басейну. Дезінфекція води в басейні відбувається шляхом додавання в воду певних хімпрепаратів згідно інструкції по їх застосуванню. Першим необхідним етапом для підготовки якісної води в басейні є виведення рівня pH (концентрації іонів водню у воді) до необхідних показників - в ідеалі це 7,0-7,4. Для цього застосовуються такі препарати як РН-мінус і РН-плюс. При рівні рН нижче 7,0 (кислотне середовище) відбувається корозія металевих елементів, що негативно впливає на роботу обладнання, може відбуватися подразнення слизових оболонок людини. При рівні рН вище 7,4 (лужне середовище) відбувається відкладення вапняного осаду, знижується ефективність дезінфікуючих властивостей вільного хлору, а також порушується робота флокулянтів, які не пов'язують найменші забруднюючі воду частки. Наступним етапом водопідготовки слід вважати застосування дезінфікуючих хімпрепаратів - це можуть бути як таблетки, гранули і рідка хімія.

Повільно розчинні, багатофункціональні хлорні таблетки , призначені для тривалої дезінфекції води в басейні. Таблетки містять 3 інгредієнта -  для дезінфекції води, її освітлення і допомога в боротьбі з водоростями. Час, що забезпечує ефективну дезінфекцію становить 24 години. 

Спосіб застосування: спочатку необхідно перевірити значення pH води повинно коливатися в межах 7,0-7,4. У разі іншого значення, застосовувати коректор pH. 

Дози:  Додавати кожні 7 днів, 10 таблеток на 10m3 води в басейні.

Дозування: необхідну кількість таблеток слід покласти в поплавок або скімер і включити циркуляційний насос. Одночасно провести хлорування води з допомогою препарату Extra Хлор для швидкої дезінфекції, в дозі 5 г/1м3. Рівень активного хлору у воді має становити менше 0,5 мг/дм3. Вміст активного хлору у воді басейну і РН слід регулярно перевіряти з допомогою відповідних тестів для вимірювання цих параметрів. Загальна доза активного хлору не повинна перевищувати 0,5 мг/дм3 води в басейні в момент використання її людьми згідно з Розпорядженням Міністрерства охорони Здоров'я про вимоги, яким повинна відповідати вода в басейнах. 

ПРИМІТКА: Ніколи не кидати таблетки безпосередньо в басейн. Дозування проводити найкраще ввечері, коли в басейні немає купаючих людей. Ніколи не змішуйте препарати безпосередньо один з одним. Може виділяти небезпечні гази (хлор). Після отримання оптимальних параметрів води для басейну ви можете почати користуватися басейном. Помірно токсичний для людей і тварин.

Основні параметри
Вага 1 кг
Упаковка банка
Кількість в упаковці 50 шт.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Доставка і оплата
Самовивіз

Самовивіз

Ваше замовлення можна забрати в Івано-Франківську самостійно!

Доставка Новою Поштою

Доставка Новою Поштою

Відправимо ваше замовлення в будь-яке місто України!

Банківський переказ

Банківський переказ

Можливість оплати на реквізити банку